czwartek, 28 sierpnia 2014

Koniec lata, już zaczynam tęsknić...

Małymi kroczkami, powoli przemija letni czas. Niby końcówka sierpnia, ale pogoda już raczej tak jesienna. Dla mnie w tym roku lato minęło zbyt szyko. Tyle się działo, że nie zdążyłam sie nim w pełni nacieszyć. Tyle zmian dookoła i różnych spraw do załatwiania, że czuję, że przegapiłam wiele. No i oczywiście brak urlopu też się odbija. Mam jeszcze nadzieje, że może wrzesień przyniesie nam więcej słonecznych dni, które tak kocham, które dają mi siłę do podniesienia się z łóżka.
A to tak na pocieszenie na długie jesienne i zimowe wieczory, do picia pysznej herbatki, gadżet z SH. Kubeczek kosztował mnie całą 1 złotówkę ;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podoba Ci się mój blog? Zostaw po sobie komentarz ;-)