W końcu nadszedł czas wieeelkich zmian. W sumie to na początku tego roku już. Planujemy wspólne życie z moim Mężczyzną, szykujemy mieszkanko, może kiedyś ślub, jak coś odłożymy. Jak na razie remont pochłania nasz czas. Całe 52m kwadratowe. Już nie mogę się doczekać, kiedy pozrywamy taśmy zabezpieczające i folię z podłogi. Jak tylko to zrobię, zamieszczę fotorelację z tego zdarzenia.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Podoba Ci się mój blog? Zostaw po sobie komentarz ;-)